ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Partition Magic 8.0

Shko poshtë 
AutoriMesazh
valoni_1
ADMIN
ADMIN
avatar

Male Numri i postimeve : 41
Vendndodhja: : Gjilan
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Partition Magic 8.0   Mon Oct 27, 2008 8:47 pm

program i cili ju mundeson ndarjen e hardiskut ne particione , ju mundeson instalimin e 2 sistemeve operative ne PC tuaj , dhe shum mundesi tjera ...


linki per shkarkim :

rapidshare.com P_PartitionMagic-V8.0.rar

_________________
GjIlAnI HaCk ' s
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosova.progoo.us
 
Partition Magic 8.0
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.kosova.progoo.us :: =>=>=>=> :: Programe-
Kërce tek: