ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nese keni problem me AVI. Format

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fidani
ADMIN
ADMIN
avatar

Male Numri i postimeve : 145
Age : 28
Vendndodhja: : Gjilan
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Nese keni problem me AVI. Format   Sun Nov 02, 2008 4:34 pm

Kjo sherben per ata qe kan problem me format AVI., AVI. format per muzika me shume per spote dhe filma, kete sen vetem e instaloni edhe problemi zgjidhet. Pastaj qdo Film apo klip me format AVI mund ta shikoni ne Windows Media Player


Download:
Cito :

http://www.box.net/shared/5pzdqapytl

_________________

contact me: Fidani-2@msn.com
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Nese keni problem me AVI. Format
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hajdin Morina: Ngadhënjimi i artit mbi format e ndëshkimit dhe të dhunës shtetërore
» Veçoritë e Skënderbeut, që nuk i keni njohur më parë
» Ç'ndodh me profilet ne Facebook pasi te keni vdekur?
» VARGJE NGA AGIM DOÇI-PO HEDH KETU "VARGJE TE VJETERUAR"....NDOSHTA PERMENDEN FAKTE QE I KENI HJARRUAR......LEXOJINI DHE "SHMALLUNI"....
» KENI KUJDES – URGJENT

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.kosova.progoo.us :: =>=>=>=> :: Programe-
Kërce tek: