ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Windows Media Player Dolby Surround 5.1 II Plugin 1.4

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Windows Media Player Dolby Surround 5.1 II Plugin 1.4   Sun Nov 02, 2008 9:40 pm

Windows Media Player Dolby Surround 5.1 II Plugin 1.4Windows Media Player Dolby Surround 5.1 II Plugin 1.4

Circle Surround II Plugin For Windows Media Player: Enjoy all your CDs, WMA, MP3 and other streaming audio in 5.1 surround sound with SRS Labs' Circle Surround II (CSII) Plugin for Windows Media Player 9 Series. The CSII seamlessly integrates Circle Surround's powerful controls directly into the Windows Media Player 9 Series, enabling you to customize the multichannel audio experience on your PC.

4.19 MB | Rapidshare

rapidshare.com WMPlayer_Dolby_Surround_II.rar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 
Windows Media Player Dolby Surround 5.1 II Plugin 1.4
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Spiunët dhe bashkëpunëtorët e diktaturës, mos lejohen as në media

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.kosova.progoo.us :: =>=>=>=> :: Programe-
Kërce tek: