ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Programet Ne Gjuhen Shqipe

Shko poshtë 
AutoriMesazh
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:24 pm

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:25 pm

Versioni më i ri i WinRar-it edhe në gjuhen shqipe
http://www.rarlab.com/download.htm_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:25 pm

AIDA 32
http://ftp.freenet.de.......aida32ee_393.exe

Eshte program i cili permban informacione per software dhe hardware te pc-se suaj. Pra permban informacione per :
Kompjuterin, Pllaken Ame , Sistemin Operativ , Server-in , Pamje , MultimediA , Disqe , Input , Rrjet , DirectX , Mjetet , Software etj etj ...

kete program mund ta ktheni ne gjuhen shqipe duke klikuar File => Preferences... => Language => Albanian_________________
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:26 pm

Ka disa koh qe programi Winamp ka dal edhe ne verzionin shqip. Per me e instalu ne shqip se pari duhet me e download Winamp'in dhe pastaj edhe nje plugIn (verzionin shqip).

Winamp: http://download.nullsoft.com/winamp/...usic-7plus.exe
PlugIn per gjuhen shqipe: http://www.winamp.com/plugins/details.php?id=145726
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:26 pm

Antamedia Internet Caffe 5.1 nje menaxhues i internet cafeve
shkarkimi: http://www.download.com/Internet-Caf...l?tag=pdp_prod
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:27 pm

Quintessential Player eshte nje media player jo shum i popullarizuar i ngjajshem me Winamp-in
shkarkimi: http://www.quinnware.com/downloader....d=full&intl=en
plugin per gjuhen shqipe: http://www.quinnware.com/downloader.php?plugin=1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:27 pm

Music Express CD/DVD Media Katalog
:shkarko: http://www.wizetech.com/download/mex.exe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
fLexibiL b00y...!
Anëtar
avatar

Male Numri i postimeve : 98
Age : 29
Vendndodhja: : ---
Registration date : 01/11/2008

MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   Mon Nov 03, 2008 7:28 pm

Antena (Roboti) Use this chat program with interface in Albanian
shkarkimi: http://www.download.com/Antena/3000-...ml?tag=lst-0-1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Programet Ne Gjuhen Shqipe   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Programet Ne Gjuhen Shqipe
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Rozi Theohari: Rihapet Shkolla Shqipe e Lynn-it, Mass
» Behar Gjoka: Skënderbeu, Simboli dhe miti i tij në letrat shqipe
» Letërsia shqiptare
» Hapja e Shkollës Shqipe në 2-vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, në Staten Island, dritëz Mëmëdheu për fëmijët e Diasporës
» Kadare: Pesë shekuj të sundimit osman u flijua vetëm gjuha shqipe! 500 vjet ndëshkim ndaj Skënderbeut, urrejtja vazhdon...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.kosova.progoo.us :: =>=>=>=> :: Programe-
Kërce tek: