ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Framework 2.0.net

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
valoni_1
ADMIN
ADMIN
avatar

Male Numri i postimeve : 41
Vendndodhja: : Gjilan
Registration date : 09/10/2008

MesazhTitulli: Framework 2.0.net   Fri Oct 10, 2008 12:12 am

shkarko dhe instalo framework2.0.net , ja linku :

http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=0856eacb-4362-4b0d-8edd-aab15c5e04f5&displayLang=en
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://kosova.progoo.us
 
Framework 2.0.net
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.kosova.progoo.us :: =>=>=>=> :: Programe-
Kërce tek: